Firma Good Time zajmuje się profesjonalnym elektronicznym pomiarem czasu, bez którego nie może się obejść żadna impreza sportowa o wysokiej randze.


Posiadamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy podczas ponad 10 letniej obecności na rynku. Przez ten czas zaufało nam wielu organizatorów, z którymi z roku na rok współpracujemy przy kolejnych edycjach zawodów. Liczba imprez obsługiwanych przez Good Time ciągle rośnie, a my wciąż udoskonalamy naszą ofertę.


Działamy na sprzęcie najwyższej klasy, który używany jest do obsługi tak renomowanych imprez jak New York Marathon.


Ponadto od wielu lat jesteśmy związani ze sportem, najpierw sami startowaliśmy w zawodach, a następnie zaczęliśmy je organizować. Na początku były to małe lokalne imprezy na terenie Pomorza, ale już wtedy pojawiły się pierwsze problemy.

Zadaliśmy sobie dwa pytania:
Jak usprawnić procedurę zapisów zawodników?
Jak sprawić, aby biuro zawodów działało wydajniej? 

Stworzyliśmy wtedy serwis Elektroniczne Zapisy, który okazał się odpowiedzią na nasze problemy i nieocenionym narzędziem łączącym nas – organizatorów – i zawodników.

Obecnie na elektronicznezapisy.pl wchodzi 500 000 użytkowników miesięcznie, przy czym jednocześnie prowadzimy zapisy na ponad 100 imprez.


Dość szybko zrozumieliśmy, że ten serwis do prowadzenia zapisów on-line może posłużyć również innym organizatorom, usprawnić ich pracę i zminimalizować koszty.

Osiągnięcia na polu pomiaru czasu docenił Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, który aktywnie wspiera naszą działalność.